Je to tu a volá sa to BarCamp!

Tibor Peták, 30. Máj 2008

Na bitevnom poli slovenského internetu to už istú chvíľu vrelo. Viacerí blogeri/marketéri deklarovali záujem rozšíriť svoje rady kontaktov, stretnúť sa a pokecať zoči voči s priateľmi a nepriateľmi z internetu. Slovensku rozhodne chýbalo takéto internetové nakopnutie! Možno prišlo riešenie…

BarCamp logo

BarCamp sa koná už teraz 14-eho júna v Bratislave, v klube A4 – nultý priestor, Námestie SNP 12. Je to konferencia otvorená pre každého a jej formu vystihuje slogan: Žiadni poslucháči, iba aktívni účastníci. Riešiť by sa mali otázky okolo vývoja a trendov na internete. Vítaní sú ľudia zo zabehnutých firiem a aj tí, ktorí pripravujú svoje projekty na kolene. Viac si o tom prečítajte na oficiálnych stránkach projektu.

Síce nebývam v Bratislave, ale vypadá to tak, že budem mať to šťastie a budem Bratislavou 14-eho prechádzať. Bol by v tom čert, aby som sa neobjavil ;). Dúfam, že tam niekoho z vás stretnem!

Aktuálne je nastopro prihlásených 18 účastníkov, 16 sa vyjadrilo, že možno príde (aj ja som si nechal zadné dvierka pre prípad nečakaných udalostí) a máme už pridané prvé prednášky. Vyzerá to na veľmi kvalitnú zostavu ľudí, bola by škoda nechať si to ujsť. Prihlásiť sa môžete jednoducho zapísaním svojho mena na stránke projektu.

Týmto postom nabádam k brainstormingu: Aká téma by vás na BarCamp-e zaujímala? (kľudne vyjadrite názor, aj keď sa konferencie nechystáte zúčastniť)


Podobné články / mohlo by vás zaujať:

4 komentárov k “Je to tu a volá sa to BarCamp!”

1. tybi-admin píše:
Jún 1st, 2008 at 12:37 pm

Neviem, či na môj popud… ale na oficiálnych stránkach vznikla sekcia návrhov na témy, ktoré by vás zaujímali, takže píšte rovno tam:
http://www.barcamp.sk/Predn%C3%A1%C5%A1ky_Bratislava_J%C3%BAn_2008#Ak.C3.A9_t.C3.A9my_by_ste_chceli_po.C4.8Du.C5.A5_-_navrhnite

2. Jakub píše:
Jún 2nd, 2008 at 2:50 pm

Rád by som tam šiel. Ale ten slogan ma uistil, že radšej budem čušať doma. :)

3. tybi-admin píše:
Jún 2nd, 2008 at 3:53 pm

Jakub, prihlásených je aktuálne už skoro 100. Naozaj si myslíš, že každý bude niečo prezentovať? To by bolo tak na týždeň, nie na jeden deň.

4. Martin Botťánek píše:
Jún 3rd, 2008 at 8:16 am

Presne tak, staci sa prist aspon pozriet … pre kazdeho to bude zrejme novinka takze uvidime ako to vsetko bude vobec prebiehat ;)

Súhlasíš - nesúhlasíš, reaguj!